O nas

o nas

Alina Solik-Wenklar

Absolwentka katowickiego Liceum Sztuk Plastycznych.
Absolwentka Politechniki Śląskiej – dyplom magisterski na Wydziale Architektury i Urbanistyki,
w Katedrze Projektowania Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności Publicznej.

Kończyłam Politechnikę w czasach, kiedy podstawowymi narzędziami architekta były deska, kalka i przybory kreślarskie. Pracę w zawodzie zaczęłam już w czasie studiów, łącząc umiejętność projektowania przestrzennego z pasją do rysunku warsztatowego i malarstwa, wyniesioną z liceum. To sprawia, że jestem na równi mistrzem ołówka, ekspertem od programów projektowania CAD jak i fachowcem na placach budów. Te ostatnie uwielbiam. Pracuję z przekonaniem, że to właśnie nadzór nad realizacją autorskich projektów architektonicznych nadaje sens pracy architekta.

Mam doświadczenie zawodowe zdobywane w praktyce podczas licznych realizacji obiektów użyteczności publicznej, sakralnych, biurowych czy mieszkalnych.
Lubię każdy nowy temat, pod warunkiem, że jest wyzwaniem. Tak właśnie traktuję pracę w roli nauczyciela.
Hołduję hałasu przekazywanemu z pokolenia na pokolenie w śląskich domach:
Z NICZEGO NIE MA NIC

 

o nas

Magdalena Magdziarz

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach z tytułem inżyniera.
Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie z tytułem licencjata.

Projektant, ekspert w dziedzinie projektowania w przestrzeni 3d na oprogramowaniu CADDecor.

Z programem pracuję codziennie już ponad 6 lat – przez ten czas program nie przestaje zaskakiwać możliwościami, w związku z częstymi aktualizacjami i doskonaleniem oprogramowania przez twórców.
Należę do tej grupy ludzi, której praca stanowi również hobby – a jest to chyba jeden z bardziej wartościowych life-goali. W związku z tym na TurboTreningach przekazuję masę nie tylko wiedzy, ale i entuzjazmu, związanego z kreowaniem pięknych przestrzeni.
Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie. Przez lata nauki dotarło do mnie, że wiedza przekazywana na uczelniach wyższych nie zawsze jest tą, którą faktycznie wykorzystujemy w codziennej pracy. Dlatego powstał TurboTrening CADDecor dla uczniów i studentów – by przygotować Was do wejścia w życie zawodowe projektanta.

W życiu zawodowym jak i prywatnym, staram się dawać z siebie 100% – nie marnować dnia, nie trwonić czasu na rzeczy niekonstruktywne. Wierzę, że każdy dzień może być tym, w którym zrobię milowy krok naprzód w dążeniu do realizacji własnych celów. Dlaczego tak myślę? Bo wiem, że Z NICZEGO NIE MA NIC!

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!